CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo

3 posters
YazarMesaj
Çankaya
Emektar
Çankaya

WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo Empty
MesajKonu: WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo   WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 5:35 am

Çok güzel bir promo. İzleyip o dönemleri 1-2 satırda değerlendirmenizi istiyorum.
Wolf Knight
Legend
Legend
Wolf Knight

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo   WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 6:00 am

Ahh bu dönemler benim ve CHRİS JERİCHO severlerin yasta olduğu günlerdi Jeri WWE'de ama kazanamaz bir Jobber durumuna gelmişti fakat The Nexus'un da en çıkışta olduğu günlerdi resmen WWEde hüküm sürüyorlardı ve en sevdiğim dönemlerden biri ve sağlam senaryo olan bir dönemdi John Cena'ya yapılanalr hayran kitlesini 2'ye 3'e katlamıştı ama WADE gibi bir isim sadece Nexus'a bağlanmıştı Nexus bittiği anda oda bitti bu kötüydü VİDEO herşeyi anlatıyor Teşekkürler.
Çankaya
Emektar
Çankaya

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo   WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 6:04 am

Rica ederim. Bence Wade ve ekibi Nexus çok iyi işler yaptılar. Güreş dünyasında bir daha unutulamayacak bir baskın ile Raw şovunu ele geçirdiler. İyi hatırlıyorum o aralar reytingler tavana vurmuştu. Millet Raw'ı asla kaçırmaz iken Smackdown umursanmıyordu. Wade Barrett tek başınada yetenekli ama biz onun stable lideri özelliğini gördüğümüz için single olarak neler yapabileceğini göremedik. Bence geleceğin CM Punk'ı olacak.
The Viper
Onursal
Onursal
The Viper

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo   WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 7:39 am

Evet o zamanları daha dünmüş gibi hatırlıyorum. Wade ve ekibi Raw ı talan ediyordu. Cena da buna karşın Raw ekibi ile gelip Nexus a dalmıştı ama sonra aralarında kavga çıkmıştı. Smackdown o zamanlar çok düşüşteydi. Millet sadece Raw ı izliyordu. Cena sonradan Wade e karşı bir maç yapmıştı kaybederse Nexus a katılacaktı ve Wade o maçı hileyle kazandı. İşte o dönemler benim Raw ı en çok izlediğim dönemler ve en keyif aldığım dönemler. Wade Cena yı adeta sıradan basit işlerin de kullanıyordu. Maçlarda hile de yaptırtmaya çalışıyordu. Sonradan Cena isyan etti ve Wade Barrett e bu olaya göz yummak istemedi. Bu arada Randy ve Wade olayları iyice kızışmıştı o aralar. Sonra Wade vs Randy özel hakem : Cena maçı oldu. Randy kazanırsa Cena kovulacaktı ve Cena sayesinde Randy kazandı. Nasılda sevinmiştim ama nereden bilecektim sadece 4 - 5 gün sonra geri döneceğini ? Teşekkürler bu arada . Smile

WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo
1 sayfadaki 1 sayfası