CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus

2 posters
YazarMesaj
Çankaya
Emektar
Çankaya

John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus Empty
MesajKonu: John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus   John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 5:48 am

Maçı izleyip değerlendirmelerinizi bekliyorum. ''Teşekkürler'' yazıp geçene uyarı verilecek.
Wolf Knight
Legend
Legend
Wolf Knight

MesajKonu: Geri: John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus   John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 6:04 am

Maçı burda değil 2 saat önce izlemiştim Jericho'nun gitmesi ardından Edge'in eski dostuna gidişi beni duygulandırdı ozaman diyordum ki Rated R- Jericho geri dönecek ama gerçekten iyi bir dönemdi Jericho Tweener olmuştu ve RAW MİTB Miz'i maça çağırıyordu fakat MİZ kendini övüp neden geleyim ki diyordu daha sonra ikili enerji şekeri veriyoru ve Miz'i ikna etmeye devam ediyorlardı tam kıvama gelmişti ki Miz diğer şekerleri alıp gitti Smile Çok iyi bir bölümdü Jeri ve EDGE gerçekten bu işin üstadı maçta Sheamus'un kendince oynaması takımı batırdı diyebiliriz Cena'ya yapılan haksızlıklar gözle görülmeyecek bir şey değil ama ona rağmen 2 kişi eledi Randy için söylenecek bir şey yok son derece harika girer girmez 20 sn'yede 2 adam eledi WADE'nin 1 Wasteland'ına kurban gitti güzel maçtı. Teşekkürler.
Çankaya
Emektar
Çankaya

MesajKonu: Geri: John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus   John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 6:06 am

Rica ederim. Bencede güzel maçtı. Rated R - Jericho gelmiş geçmiş en iyi 3 takım arasına kafadan girmeli bence. İkili birbirlerini tamamlıyorlardı adeta. O dönemler bende ikiliyi uzun süre birlikte izleyeceğimizi sanıyordum ama yanılmışım. Edge Smackdown'a gitti, Jericho terk etti. John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus 31988

John Cena & Sheamus & Randy Orton & Chris Jericho & Edge vs The Nexus
1 sayfadaki 1 sayfası