CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo  B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo  B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo

4 posters
YazarMesaj
The Viper
Onursal
Onursal
The Viper

WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo  Empty
MesajKonu: WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo    WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo  Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 4:44 pm

Muhteşem bir promo ve muhteşem bir feud !
Sexton Hardcastle
Up Carder
Up Carder
Sexton Hardcastle

MesajKonu: Geri: WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo    WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo  Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 6:49 pm

Gerçekten çok güzel bir feuddu ama WWE kısa kesti. Biraz daha küçük senaryolar eklenseydi ME bir feud olabilirdi. Teşekkürler.
Wolf Knight
Legend
Legend
Wolf Knight

MesajKonu: Geri: WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo    WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo  Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 6:59 pm

Son derece harika bir feud'u İNTİKAM bence feud ilerleseydi ve Jericho RAW draft olsaydı Rated R- Jericho geri dönerdi ve Randy ile uğraşırlardı diye düşünüyorum ayrıca RANDY başarılı olmasına rağmen gerçekten ona çok güveniyorlar fakat 1 ay kadar sakatlansa onun yerini dolduramazlar işte WWE bu yüzden düşüyor.
Çankaya
Emektar
Çankaya

MesajKonu: Geri: WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo    WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo  Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 7:43 pm

Promoyu sonuna kadar çok beğendim ancak son bölümü çok kötü olmuştu. Bir kere Randy asla Edge'in tırnağı olamaz ve Spear'a giderken onu Reversall'lıyıp RKO çekemez. Hiç hoşuma gitmedi. Edge gibi güreşe herşeyini vermiş bir adam böyle bir promoda ezik düşürülmemeliydi. Ayrıca bu feud 2010'da olmuş ama hiç hatırlamıyorum nedense. Sanırım o zamanlar WWE'den soğumuştum. Yada bilmiyorum..
The Viper
Onursal
Onursal
The Viper

MesajKonu: Geri: WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo    WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo  Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 8:51 pm

Çok haklısın Burak abi sadece promo da değil baştan sona bu feud da Edge hileci bir ezik gibi gösterildi. Gerçekte olsa Randy Edge ten kaçacak delik arar. Smile

WWE Over The Limit 2010 | Edge vs Randy Orton Promo
1 sayfadaki 1 sayfası