CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
22/08/11 Raw Şov İncelemesi B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
22/08/11 Raw Şov İncelemesi B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

22/08/11 Raw Şov İncelemesi

YazarMesaj
The Awesome One
Main Eventer
Main Eventer
The Awesome One

22/08/11 Raw Şov İncelemesi Empty
MesajKonu: 22/08/11 Raw Şov İncelemesi   22/08/11 Raw Şov İncelemesi Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 7:16 pm

ADR'nin anonsörü Ricardo anons edilir ve ADR ringe gelir , harika gri bir lamborghini ile geçen haftaki WWEC maçı gösterilir ve ADR mikrofonu alır.

ADR:Benim adım ...

Ama o sırada Cena'nın müziği çalar ve Cena ringe gelir. İkili birbirine ringde bakar ve Cena karışık tepkiler alır

Cena: Herkes kim olduğunu biliyor , sen o kemeri almak için kaderine inanan adamsın. Kim olduğumu bilmen için geldim , kendimi takılmak için . Napıyorsun? Ben John Cena'yım . Ben o kemeri senden bir kaç hafta sonra alacak adamım ve sadece o değil canını yakacağım seni öyle bir sakatlayacağım ki ailenin yanına gidip buraya bir daha gelemeyecek o arabaların ve o paralarınla ve eminimki o araba ne marka bilmiyorsun . Beni yanlış analama ben iyi bir adamım ancak sen bir hedefsin çünkü her hafta gelip millete sataşıyorsun ve iyilerin canını yakıyorsun ve bu şirkette benle başaçıkabilecek tek kişi var , sende CM Punk olmadığında NOC'de kıçını tekmeleyeceğim.

O sırada Punk'ın müziği çalar ve Punk ringe gelir. ADR kemeri ile şov yapar Punk'a.CM Punk sesleri gelir . OMG Moments'ın reklamı sırada..

Punk: Bir bekle John , deja vu mu hissediyorsun ? Ben hissediyorum , geçende sen yoktun ancak Cena tekrar bir kemer maçı istiyor muhteşem!Bunu önceden gördüm o yüzden bu olmayacak , ben seni iki kez yenen adamım ve daha sonra Alberto ringe geldi ve MITB'ini kullandı ve bu anlaşılabilir hakkı vardı ve kemer hakkı olacak biri varsa o da benim . Ancak çok cesaretlisin kemer maçı istiyorsun adamın arabalarına laf atıyorsun.

Cena:Bu araba ne biliyorum.

Punk: Tamam , ve buraya çıkman gayet cesurca ancak bu sana rövanş hakkı vermez.

ADR: -İspanyolca konuşur-Çünkü ben WWE Şampiyonuyum

Punk :Bittimi ? İlk olarak ben konuşurken beni rahatsız etme ve senin bnu kullanmanda sorunum yok onu ikikere yaptım ve sednen daha iyi yaptım ve sen onu kullandın ancak sorunum tüm bu olan senaryolar , sen Nash , ve HHH arasında olan . Belki Jack Tony'de içinde ancak bunlar bana sorun oluyor . Cena , HHH ile sorunun var ve benimde .SS'de karısının yüzüne laf ettim ve Nash geliyor ve sihirli bir şekilde bana saldırıyor , mesajda yazması geleken , Cena'ya saldır olmalıydı.

ADR:Bunların hepsi kader Punk.

Punk:Kader , bence kader derken CM Punk , resmi olarak rövanş hakkını kullanıyor işte bu kader.

Cena:İspanyolca konuşuyor sanırım anlamadın , Cena , maç hakkını kullanıyor demek istedi .

Punk: Hayır CM Punk rövanş hakkını kullanıyor dedi

ADR:Resmi olarak ikinizide reddediyorum bu benim zamanım , geçne hafta kemerimi korudum ve şimdi kutlama zamanı ve bu Kanadalılar önünde olmayacak ve sen Punk , SS'de şansımı gördüm ve kullandım o yüzden küçük bir kız gibi ağlamayı kes ve bu yüzden ikinizde

O sırada COO HHH gelir.

HHH: İlk olarak , o gülüşünü sil çünkü seni korumak için gelmedim ve ikisiyle maçın yok o yüzden rahat ol ancak biraz sonra maçın var ve siz ikiniz , rövanş maçları MITB gibi değildir istenince kullanılmaz ve COO benim ve kararları ben veririm! NOC'de Alberto'nun karşılaşacağı adama ikiniz karar vereceksiniz , bu geceki ME'de John Cena vs. CM Punk.

John Morrison vs Alberto Del Rio
Zil çalıyor.Alberto sadece gülüyor.Morrison gülerken Alberto'ya bir yumruk atıyor ve Apron'a gönderiyor.İçeri alacakken ADR Morrison'ın kafasını iplerden sektiriyor.Tuş denemesi başarısız oluyor.Alberto Morrison'u elinden yakalıyor ve köşeye sert bir şekilde atıyor.Morrison apron'da kalıyor.ADR Morrison'ı elinden tutup içeri alıyor ve Arm Lock bağlıyor.Morrison kurtuluyor ancak ADR onu kaldırıp Irısh Whip'e yolluyor.Chrostiline vuracakken Morrison eğiliyor ve Drop Kick'i geçiriyor.Hemen ardından Arm Lock bağlıyor.ADR Kurtuluyor ve Morrison'ı belinden yakalıyor ancak Morrison kurtuluyor.ADR Morrison'ı Irısh Whip'e yolluyor Morrison kaçıyor.Karşıdaki ipleri gerdiriyor ve Alberto Morrison'ın üstüne koşarken ringden düşüyor.Morrison iplerden sekip ADR'nin üstüne atlıyor ancak ADR kaçıyor.Morrison ayağa kalkıyor ancak Alberto Del Rio onu sertçe bariyerlere çarptırıyor.Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde Alberto Del Rio Morrison'a HeadLock bağlamış halde.Alberto Del Rio bırakıyor ve tuş deniyor ancak başarısız oluyor.Ardından tekrar bir Head Lock bağlıyor.Morrison ADR'nin karnına tekme atıp kurtuluyor iplerden sekip üstüne giderken Alberto bir Chrostline yapıyor ardından Morrison'ı yerde tekmeliyor.Morrison'u kaldırıp bir Scoop Slam yapıyor.Tuş denemesi başarısız oluyor.Tekrar Head Lock bağlıyor.Morrison ADR'nin karnına yumruk darbeleri vuruyor.ADR bırakıyor ve Morrison'ı köşeye fırlatıyor.Alberto Morrison'ın üstüne giderken Morrison onu kaldırıyor ve ring dışına atıyor.Morrison iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor.Alberto içeri giriyor ve Morrison bir Chrostline geçiriyor ardından bir Drop Kick.Tuş denemesi başarısız oluyor.Morrison ADR'ı köşeye götürmeye çalışırken ADR tekmeliyor ve Morrison'ı köşeye atıyor ancak Morrison ADR'yi tekmeleyerek kurtuluyor.Morrison ADR'yı Irısh Whip'e yolluyor ve eğiliyor ancak ADR Morrison'ın kafasına tekmeyi yapıştırıyor ve German Suplex yapıyor.Tuş denemesi başarısız.Morrison ADR'yi kaldırıyor.ADR Morrison'ın karnına tekme atıyor ardından Cross Arm Breaker yapacakken Morrison Roll-up'a alıyor tuş denemesi başarısız oluyor.Alberto Del Rio Morrison'a Head Butt yapıyor ve Morrison iplerden sekip ADR'ye bir tekme atıyor.ADR yerde kalıyor.Morrison bir StarShip Pain deniyor ancak başarısız oluyor.Alberto Del Rio Morrison'ın karnına tekme atıyor ve Cross Arm Breaker yapıyor.Morrison pes ediyor.

Kazanan : Alberto Del Rio

Maçtan sonra ADR , JoMo'ya saldırıyor , ring dışında bir cross-armbar yapıyor ve hakem ayıramıyor ve ADR bıraktı ve gülümsüyor ve boo alıyor . ADR'ye kemerini verdi Ricardo ve ME'in reklamını görüyoruz kazanan #1 contender olacak.Arka alanda Eve ve Kelly Kelly var ve Brie vs. Eve maçı olacağını öğreniyoruz.

Eve Torres w/ Kelly Kelly vs Nikki Bella w/ Brie Bella
Zil çalıyor ve maç başlıyor.Nikki'den bir tekme geliyor.Ardından köşeye göndermeye çalışıyor ancak Eve Reverse yapıyor.Brie maça karışmaya çalışıyor Eve onun üstüne giderken Nikki bir Chrostline geçiriyor Eve ringin dışına düşüyor.Nikki ring dışına çıkıp Eve'yi içeri alıyor ve içerde tekmeliyor.Ardından HeadLock bağlıyor.Eve Nikki'nin karnına tekmeler atarak kurtuluyor ve bir Suplex geçiriyor.Nikki ayağa kalkıyor ve bir Drop Kick geçiriyor Eve ona.Ardından bir Mounsault yapıyor.Nikki yerde kalıyor.Eve turnbackle'ye çıkıyor ancak Nikki onu ayağından yakalıyor ve yere indiriyor.Tuş denemesi başarısız oluyor.Eve ayağa kalkınca Nikki'ye bir DDT geçiriyor ve tuş denemesi başarılı.

Kazanan : Eve Torres
Maçtan sonra Nikki geliyor ancak Kelly'den K2 ve maçtan sonra girişe D.O.D. geliyor ve alkışlıyorlar . Arka alanda Kevin Nash yine görünür ve birisiyle el sıkışır , SD'nin canlı olacağı SD'nin reklamı yapılır ve reklamlar...

Reklamlardan sonra WWE Slam of the Week'i görürüz ve Swagger vs. Riley maçında Vickie'nin yaptıkları gösterilir. Vickie ringe gelir.

Vickie : Özür dilerim , benim yeni potansiyelli güreşçime merhaba diyin , Jack Swagger!

Swagger gelir ve kol kola ringe gelirler.

AR vs. Jack Swagger

Lock up ve Swagger yere ald ve karnından bir kilit bağladı ama AR kurtuldu ama Swagger kaldırdı ve bir Oklahoma Slam! Swagger ellerini kaldırıp taunt yaptı ve AR'a bir yumruk , Swagger etrafına baktı i AR'ın üstüne koştu ancak bir spinebuster ve o sırada Ziggler gelir ve Vickie ile tartışır ve Swagger , AR'ı tutar , Gut Wrench için kaldırdmayı dener ama en son bir slam yapar ve dışarıda Ziggler , Vickie'yi düşürür ve o sırada Swagger iner ve ona bakar ve Ziggler'i iter içeri girer ve clothesline dener ancak AR sıyrılır ve roll -up

Kazanan: Alex Riley

Vickie ve Ziggler tartışır ve Swagger onlara ayrılır ve HHH arka alandan ringe geliyor ve reklamlar ardından SD'de Mark ile ilgili bir promo. Ringe HHH geliyor

HHH: Burada SS'den kalma bir çok sorun var ve Kevin ve ben bu hafta konuştuk ve Nash'ten buraya gelmesini ve bunu açıklamayı istiyorım.

Nash ringe doğru gelir ve karışık tepki alır.

HHH: Şimdi biliyorsunki bir çok soru işareti var ve doğru şeyi yaptığıonı söylüyorsun o mesajı gördün ve dünyaya ve sana söyledim ve anladın ki bunun olmadığını anladın ve herkesin anlamasını istiyorum.

Nash:20 yıldır seni tanıyorum ve yalan söyleyemediğini söylersen inanırım ve bu gece Punk'tan özür dilemeyeceğim (HHH ondan bunu siter) COOO olman iyi güzel hepsi iyi ancak benden adam olmamı isteme.

HHH: Biliyorum geçen hafta Punk çzigiyi aştı ancak sen burada çalışmıyorsun..İnsanları buraya çağıramazsın...

Nash: Biliyorum çalışan değilim ancak görevli yoktu kimse yoktu biliyorsun onu öldürebilirdim

HHH: Kevin seni anlıyorum ve dışarıda git onu döv umurumda değil ancak bunu burada yapma , bir adam olmanı istemiyorum , lütfen buradan ayrıl...

O sırada CM Punk gelir

CM Punk : Lütfen gitme , olayı kökünden çözeceğim , kim mesajı yolladı elimizde bir sorun var ve bir oyun oynayalım bu koca bir adammıydı yoksa o çekici ile arka alanda olan HHH miydi?Yoksa paramı oynadığım Stephanie mi yaotı?Bunu çözmeliyiz çünkü hiç birinize inanmıyorum.Sen buraya geçen hafta özür dilemeyemi geldin , geçen hafta çizgiyimi aştım?Ben çizgilerin üstünden atlarım , sende öylesin. Bliyormusun , konuşmaktan sıkıldım geçen hafta kurtuldun bu hafta kıçını tekmeleyeceğim.

HHH onu durdurur ve Punk , HHH'i iter.

Punk : Ellerini çek benden beni en başından beri sevmedin ve SS'de bana haksızlık ettin neden beni sevmiyorsun?İyi bir WWE Şampiyonu olacağımdan şüphen mi var ? Sorun Nash mi yoksa karın mı?

HHH: Punk o yapamaz ancak ben yapabilirim , bilki artık ben eski ben değilim ve sen çizgiyi aştın.

Punk : Tamam , bu takım elbiseyi çıkar ve karına ver , ve bunu patronunada yap.

Nash , Punk'a bir yumruk atar ve HHH onu oradan alır ve Punk ringin içinde gülümser ve sinirlidir. HHH ve Nash tartışırlar ve oradan giderler.

HHH: Superstarlara saldıramazsın...

Nash:4 haftadır mı takım elbise giyiyorsun , gerçekten mi?

HHH: Gitmen lazım...

Nash: Sen değiştin dostum...

Kofi Kingston & Evan Bourne vs. Gillicutty & Otunga - WWE Tag Team Championship

İlk olarak ringe Kofi Kingston gelir ve ardından takım arkadaşı Evan Bourne daha sonra şampiyonlar Otunga & Gillicutty gelir. Evan ve Gillicutty başlar ve Gillicutty'den bir tekme ve ardından yumruklar bir diz darbesi ama sert tekmeler Evan'dan kolundan tuttu ve Kofi'ye tag ve toe drop Evan'dan ve Kofi'den Knee drop ardından başarısız bir tuş denemesi daha sonra Gillicutty kontrolü aldı tekmeledi ve köşede geriledi ancak bir tekme yüzüne ve bir crossbody. Kofi taunt yapıyor TIB için ancak Otunga , partnerini çekti ve dışarıda Kofi'de var şimdi ama , Gillicutty onu düşürdü ve tekmeledi içeri attı ve başarısız bir tuş denemesi . , Otunga'ya tag verdi ve bir elbow ardından clothesline Kofi'ye. Otunga tuş dendi ancak başarısız ve Otunga'dan bir european uppercut ve bir body slam
!Tuş deniyor ancak başaramadı , Otunga bir chiclock bağladıama Kofi kalktı ve dirsek darbeleri ama Otunga Kofi'yi düşürdü ve Gillicutty'e tagi verdi ve bir atomic drop Otunga'dan ve bir dropkick Gillicutty'den ve tuş deniyorlar ancak olmadı ve Gillicutty'den Kofi'nin sırtına bir diz ve bir chinlock , Kofi kalkmaya başladı ve yumruklaamaya başladı ve bir diz Gillicutty'den ve bir body slam! Kofi'de bir takedown ve iki takımda tag verdi ve Evan'dan bir hurricanrana ve jumping kickler ve bir jumping back kick ve tuş denemesi ancak Gillicutty bozdu ama Kofi onu oradan attı ve Otunga , Kofi aprtondayken geldi ancak bir tekme Kofi'den ardından bir AirBourne ve tuş!

Kazanan ve yeni WWE TTC :Kofi Kingston & Evan Bourne

Maçtan sonra kutluyorlar ve ME'in tekrar reklamı.TTC maçından yine görüntüler ve arkadalar.

Kofi:Bu kemerlerin bizde olması harikaydı ve takım olmayı uzun zamandır düşünüyorduk ve oldukta şu an şampiyon biziz bu harika cidden , bir kaç haftadır cidden inanılmaz.

O sırada , Zack ve Aksana ile Teddy gelir ve onları kutlar daha sonra Laurinatis gelir ve Nash bir kaza geçirmiş ve HHH ona bakmaya gider ve Laurinaitis görevlidir.

Marella gelirken Miz ve Truth ona saldırır ve Santino yerde ve R-Truth'tan bir shut up ve Miz bekliyor ve bir SCF!

Truth: Kapayın çenenizi , bu Little Jimmy'ye ne oldu gördünüz ve bu ona hep olacak , What yapmayın!What?WHAT?Görüyorsunzu üst üste burada bir komplo var diyorum , hepiniz beni deli edeceksiniz!Görüyorsunuz HHH, Nash , Stephanie , Cena ve CM Punk hepsi bunları ayarlıyorlar . Görüyorsun burada bir komplo masası var ve komplo yapıyorlar eskiden PPV'de ME'ydim ancak HH buradayken gerçekli yok , neden biliyormusun , kapayın çenenizi! Çünkü artık seninlede alakasız Miz.

Miz: Bunu diyeceğime inanmazdım ancak haklısın burada bir komplo var!WHAT , WHAT bir kaç köpek gibisiniz ben konuşurken susun! Anlayınki ben aylar önce WM'de ME'ydim ve Cena'yı yendim 1-2-3! Daha sonra , HHH geldi ! Daha sonra Miz'e ne oldu?Subway'deki Jerry'le laf dalaşına girdim.

Truth:Biliyormusunuz , iyi olacağız , siz Kanadalıların eğitimi yok.

Miz: Yavaş konuşacağım ki beni anlayın , herkes hazır mı? Dinleyin , dinleyin , Santino gibi insanları görmekten sıkıldım ben Most Must See WWE Şampiyonuyum ve biz bundan sıkıldık bir şans alamamaktan sıkıldık ve beklemektense onu alacağız.

R-Truth:Şans gelmiyorsa biz alacağız ve örümcekler geliyorsa onları ezeceğiz eğer komplo olursa karşılık vereceğiz ve sonunda birisi get got olacak!Ve bu gerçek!Tamamen gerçek!

Miz:Ve bu muhteşem!

İkili taraftarlara laf atarlar cidden iyi takımlar ve Punk ile Cena ringe geliyor arka alanda ve reklamlar. Daha sonra ADR'nin maçtan sonra Rey'e saldırması...

John Cena vs. CM Punk - WWE #1 Contender

ADR ring kenarında ve belinde kemeri ve Laurinatiste orada ve maç anons edildi ve CM Punk geliyor!Ardından da Cena geliyor .

İkiside t-shirtlerini çıkarır ve atar ancak Cena'nın t-shirtünü geri atarlar! Zil çaldı ve başlıyor! Lock up ve Punk yer aldı ve Cena'dan bir kilit bacakları ile şimdi Punk tuttu ve karşılıklı kilitler! Cena sucks sesleri ve ikiside durdu ! Lock up ve Punk koldan tuttu ve bir side headlock , iplerden sektiler ve bir shoulder block Punk'tan ve Cena ile dalga geçti ancak Cena'dan shoulder blocklar ve bir spin-out powerbomb ve el havada ve Boooo sesleri geliyor ve Punk birden roll-up yaptı ancak olmadı ve Punk'tan bir clothesline ve Irish Whip'e yolladı ve bir tekme ardından cena köşede bir high knee ve bulldog!Apronda ,ADR'ye baktı ve köşeye çıktı ve Cena onu dışarı itti ve ADR ona bakıyor ve reklamlar...

Reklamlardan geldik ve Cena'dan bir side headlock ancak Punk kurtuldu. Kalktılar ve Punk GTS için aldı Cena kurtuldu AA için alduı Punk kurtuldu bir backkick ve köşeye atacakken Cena onu attı ve Punk üstünden atlayacakken Cena sırtına aldı ancak Punk ipleri tuttu ve apronda bir flying clothesline ardından tuş denemesi ancak olmadı ve Punk GTS için sırtına aldı ancak Cena STF'e çevirecekken Punk kurtuldu ve Punk tekme denedi Cena kurtuldu ama bir Crossface Cena'dan ayağı iplerde , Punk köşede Cena üstüne koştu ve köşeye çarptı Punk sırtına aldı ve GTS ve tuş denemesi ancak olmadı ve Punk köşeye çıkıyor.CM Punk'tan Savage anısına bir elbow drop denedi ancak Cena çekildi! Cena apronda ve köşeye çıktı Punk yerde , Punk kalktı ve bir leg drop!Tuş deniyor ancak Punk kurtuldu! İkiside yerde , kalktılar ve AA için aldı Cena anacak Punk'tan dirsek darbeleri ve devam ediyor , Cena dağıldı ve iplerden sekti müthiş bir diz darbesi ve tuş denemesi ancak yine olmadı!Cena AA için aldı ve AA ancak Punk kurtuldu!İşte bu! ADR gayet telaşlı görünüyor ve ikiside kalktı ve Cana köşeye vurdu Punk'ı ve köşeye kaldırdı ancak Punk'tan headbuttlar ve itti Cena yerde ve Puk'tan bir crossbody yuvarlandılar ancak Cena tuttu ama bir roll-up kalktılar Cena ayağa kalktı ancak bir roundhouse kick ! İkiside yerde ve Punk sürünüyor ve ayağa kalktı ve GTS tauntu yapı kaldırdı ancak Nash'in sesi! Neler oluyor Punk gel diyor ve Nash geliyor! Bu da ne? Cena yerde , ama arkadan geldi AA ve tuş!

Kazanan ve #1 Contender :John Cena

ADR geldi ve saldırdı ve bir enzuigiri!Ve üstüne çıkladı yumrukluyor ve Laurinatisi onu çekti ve ADR'yi tutuyorlar! ADR yine saldırdı ve Raw bu görüntülerle sona erdi!

Alıntıdır!!
https://www.facebook.com/GALATASARAYLI.MHMMT

22/08/11 Raw Şov İncelemesi
1 sayfadaki 1 sayfası