CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
PUNK VS CHAVO B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
PUNK VS CHAVO B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PUNK VS CHAVO

YazarMesaj
¢нαяιѕмαтι¢ єηιgмα
Main Eventer
Main Eventer
¢нαяιѕмαтι¢ єηιgмα

PUNK VS CHAVO Empty
MesajKonu: PUNK VS CHAVO   PUNK VS CHAVO Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 10:39 pm

Feud Başlaması Saldırıyla Oldu

Feud Punk İle MVP nin Son Hafta ECW Maçıyla Başladı Punk O Zamanlar ECW Şampiyonu İdi Chavo İse Sakattı.Ne Olduysa Chavo İs ECW Return İle Oldu.Chavo Punka Saldırarak Kemerini İstediğini Söyler.2008 in İlk ECW Şovunda GM Estrada Programı Açan İsim Olur Ve Konuğu Chavo Olur.Chavo ; Tek Amacım Punk Sakatken Punkı İzledim Punk Fanları Onun Geleceğinin Olduğundan Bahsediyorlar.Beni Hasta Ediyor.Punk Gelir Ve Chavoya ; Chavo Hiç Etkilenmedim 2008 Benim Yılım Olacak Bunu Sende Biliyorsun Der.Az Kala Birbirlerine Giricekken Estrada Bir Maç Duyurur Sıkı Tututun ECW Maint Eventi Chavo Vs Punk Non-title Maç.Maçı Chavo Ringe Giremediği İçin DQ oldu.Ve Punk Kazandı.Ertesi Hafta Aralarında Yine Bir Maç Olur Maçı Chavo Kemerle Vurmak İsterken Go To Sleep İle Yine Punk Alır.

Cutting Edge İs ECW ! Konuk Punk

Edge konuşmaya Edgeheads Ekibiyle Reyi Nasıl Dağıttıkları İle Bahseder Ardından ECW Şampiyonu Punkı Çağırır Punka : Punk Seni Epeydir İzliyorum ECW title alışını Bende Gördüm.Ancak Edge Chavoyu Şansıyla Yendiğini Söyler Biri Count Out Biri DQ.Punk ; Onu Her Zaman yenerim Aslında Senide Yenerim Der.Chavo Bügun Kazanırsa Haftaya Kemer Maçı Olacakmış Kavga Başlarken Edge Edge-O-Matic İle Punkı Yere Serer.Maint Eventte ise Edge de Maça Karışında Count Out İle Chavo Kazanır Ve Haftaya Kemer Maçına Çıkma Şansı Elde Eder.

İşler Karıştı Punk Kaybetti

Bir Hafta Sonraki Maçta Punk GTS Gömer Ancak Tuşa Bile Gİdemeden Edge Spear Çeker Chavo Elini Koyar Herkez Şoktayken La Familia Sevinir.He İs The New ECW Champion Chavo Guerrerodur.Bir Sonraki Hafta Chavo Kutlama Yapar.Chavo Müziği Duyulur Ringte ECW Menajeride Bulunur Ve Ayrıca Müzisyenlerde Vardır.Chavo baya Konuştuktan Sonra Müzizyenlerden Biri Gitarı Chavoda Parçalar Ardından Bu İsmin CM PUNK olduğu Anlaşılır.Punk Ertesi Hafta Saldırının Çok Komik Olduğunu Ve Her İzliyişimde Gülebilirm Der.Punk Rövanş İster.BURAYI ÖZELLİKLE YAZDIM ECW WWE TARİHİNDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ MAÇ TÜRÜ GULT OF MEXİCO TEK ÇARE DENİZE DÜŞÜRMek.Maç Çok Heyecanlıydı Ve Chavo Punkı Suya Suplex İle Düşürmek İsterken GTS yer.Ve Suya Düşer.

No Way Out Chavo Kemeri Korur.

Güzel Maçta Açılış Maçında Chavo 450 Frog Splash İle Galip Gelir.Ve Kemeri Korur.

RİC FLAİR ADRESS TO ECW !

Ertesi Hafta Şovu Açan Flair Olur.Flair ECW da Gözükmek Süper Duygu Gerçekten İyi Bir Brand Der.Elijah Burke Ringe Gelir Ve Flairin Fanı Olduğunu Söyler Sheltonda Gelir Aynı Şekilde Çok Sevdiğini Söyler Tazz 2008 HoFun ilk katılanın Flair Olduğu Söyler.2 İsim Flaire Saldırır Punk Korumaya gelir.Maint Event İse Punk & Flair Vs
Burke & Shelton Tag Maçı.Kazanan Figore Lock İle Flairin Takımı.

3 LÜ TEHDİT MAÇI KAZANAN NO.1 ECW TİTLE CONTERDERS.

Adaylar Burke and Shelton And Punk Kazanan GTS ile Punk Olur Ve ECW title İçin 1 Numaralı Aday olur.Ertesi Hafta Kemer Maçı Olur Punk Kemeri Alamaz.

ARALARINDAKİ FEUD KANENİN 10 SANİYE GİBİ BİR ZAMANLA WM DE ECW TİTLE ALMASIYLA SON BULUR BİRŞEY ANLATIP BU GÜZEL FEUD AKLINIZA GELDİYSE NE MUTLU !

PUNK VS CHAVO
1 sayfadaki 1 sayfası