CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı

2 posters
YazarMesaj
The Animal Kingdom
Administrator
Administrator
The Animal Kingdom

CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı Empty
MesajKonu: CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı   CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2012 10:38 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Köklü bir geçmişi olan CWE sitesindeki her insanın kendine ait bir RPG geçmişi var.Ama bazılarınınkini duyunca şaşıracağınızdan eminim.Bazı efsanelerin bilmediğiniz yanlarını öğrenmek ve daha fazlasını bilmek için,her hafta bu konuya göz gezdirmenizi öneririm.Bu haftaki konuğumuz,Hakan Gün (RESPECT ! ). Saat 17:00'da talk show başlayacak,ve bittiği taktirde sitede yayınlanacaktır.

08 Aralık 2o12 - Hakan Gün Röpörtajı -

Emircan : Merhaba CWE halkı,ben amdininiz Emircan ve yanımda hepinizin tanıdığı bildiği Hakan var.Hakan nasıl gidiyor?

Hakan : Allah'a şükür iyi gidiyor.Okuldan eve gidip geliyoruz işte.

Emircan :Hepimiz öyleyiz.Sorulara başlamadan önce,CWE'a söylemek istediğin birşey var mı?

Hakan :Şu an bildigimiz gibi az kişiyiz.Tekrar CWE'yi yükseltmemiz gerekiyor.Bunun için onlardan ricam.Bol promo ve bol aktiflik.

Emircan : Hepimizin dileği CWE'ın yükselmesi.Sorularımıza başlıyoruz.Öncelikle , RPG hayatınızı kısa bir özetlermisin?

Hakan : RPG hayatım WWE RPG alanında ilk açılan RPG de başlamıştım.İlk karakterimde CM Punk'tı.Sonra başka bir siteye geçmiştim orda pek durmadım.Ardından BT gittim.Berke Sinan Yılmaz vs. onları tanıdım sonra onlarla ------.Sonra zaten birkaç sitemiz daha oldu.Ardından bildiginiz gibi PWE kurduk Berke ile.Şimdide CWE'de vakit geçirecegim.

Emircan : Ben de PWE'ı özlemiyor değilim açıkçası.RPG hayatınız boyunca en unutamadığınız site,anlar ve kişiler?

Hakan : En unutamadım site CWE tabiki.En güzel vakitlerim orda geçti.En güzel an sanırım ilk RPG kariyerimdeki kemer alışım.Unutamadıgım kişiler ise tabiki CWE ailemindeki tanıdıgım kişiler Kemal abi olsun Burak Abi olsun Emircan Soner vs. olsun hepsi birtanedir.

Emircan : Atarlarını da unutamıyorum doğrusu ( Smile ) . Neyse, sorulara devam edelim.RPG tarihinde tanıdığın en iyi promo kesen kişi kim?

Hakan : Tam bir net yorum yapamayacagım ama Yılmaz'la feud yaptıgımızda çok zevk alıyordum.

Emircan : Kendi yorumumu katayım.Bence Burak abi.Hayatımda yaşadığım en iyi feud'du.Son olarak söylemek istediğin bişey var mı?

Hakan : I'AM BEST !

Emircan : ...in the world what at you do.

10 Aralık 2012 - Kemal Coşar Röpörtajı -

Emircan : Merhaba CWE.Bu günkü talk showumuzda size verdiğim ipuculardan kim ile konuşacağımızı anlamışsınızdır.''The King'' Kemal Coşar ile.Merhaba Kemal,nasıl gidiyor?

Kemal : Merhaba, öncelikle şovda bulunmak benim içinde güzel. Herşey harika gidiyor, özel yaşamım oldukça hızlı seyrediyor ancak siteye vakit ayıramıyorum, işleri Emircan'a bıraktım kendisi velihatım.

Emircan : Bu görevde olmak gerçekten hoş.Geçen showda Hakan'a sorduğum soruların bir benzerini soracağım.Hazırsan,ilk sorumu soruyorum.Başlamadan arkadaşlara söylemek istediğin birşey var mı?

Kemal : Sorulara kendimi hazırladım ve bekliyorum. Ancak arkadaşlara söylemek istedğim bir şey var. CWE'yi sevin adını yaşatın ve özünü kaybetmesine izin vermeyin. Burada kastım şu sıkıcı ve kısıtlayıcı ağır kurallar ile siteyi çekilmez hale getirmeyin. CWE demek aile demektir bu özelliği bozmayın yeterki.

Emircan : Ağır kurallar koymamaya özen gösteriyorum.İlk sorumla başlıyorum.Hayatın boyunca unutamadığın RPG anılarını bizimle paylaşırmısın?

Kemal : Tabii büyük zevkle. Başta gelen anılarım arasında rpgde 4 kişiyken yaptığımız feud ve çekişmeler geliyordu. Daha sonra ilerledikçe daha fazla üyeye hitap ettik zaman içerisinde birçok düşman kazandık. En unutmadığım anım ise Caner Önem ve Umut Elmasoğlu'nun rpgsini dağıtıp herkesi buraya toplamamız geliyor. Orası artık yok ama CWE hala yaşıyor bu da demek oluyor ki sağlam bir temel kurduk.

Emircan : Eskileri hatırlamamanın en güzel yolu da üyelerinde buna göre davranması.Anılarımızı canlandırıyoruz bu sayede.Kiminle feud yapmaktan hoşlanırdın?

Kemal : Burak ile olan Feudlarımız efsanedir daha sonra Ferhat gelmişti onunla da sağlam bir feud yaşamıştık. 2 Ay WWE kemerini elimde tutmuştum o ikisi ile kemer mücadelesi vermiştik. Rekor kırmıştım en uzun kemer tutma süresi olarak. Sonunda Ferhat'a kaptırmıştım. Birde Emir ile olan bir Feud vardı onda da büyük zevk almıştım.

Emircan : Şimdi bir CWE efsanesi olarak sadece sana özel olarak soracağım 2-3 soru var.Birkaç kişinin ismini verip onlar hakkında yorumlarını alacağım.Söylemeyebilirsin de , sorun değil.

Kemal : Dinliyorum, büyük zevk ile cevaplayacağımdan emin olabilirsin.

Emircan : Emir Sönmezışık,Berke Konmuş ve Burak Çankaya hakkında görüşlerini alabilir miyim?

Kemal : Emir Sönmezışık: Yaklaşık 7 yıllık bir dostluğumuz var. Zaten aynı şehirde oturuyoruz hala görüşüyoruz. CWE'de ise tam bir muhalefetti her boka ters yapardı . Berke: onu sonradan tanıdım ama bi ara RPG'yi beraber götürdük iyi bir yol arkadaşı oldu. Burak Çankaya: Burak iyi bir kardeş, dost, yoldaş benim bıraktığım yerde o devreye girdi ben neysem site için Burak'ta o . Site bu günlere geldiyse büyük payı var.

Emircan : Zaman ayırdığın için teşekkür ederim.Son olarak söylemek istediğin bişey var mı?

Kemal : Tabiki de var YAŞASIN CWE YAŞASIN ANARŞİ!

En son The Animal Kingdom tarafından Ptsi Ara. 10, 2012 5:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
The Viper
Onursal
Onursal
The Viper

MesajKonu: Geri: CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı   CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2012 10:59 pm

Zevk bakımından bakarsak ben de Eyüp kardeşimle girdiğim feud u çok sevmiştim. Her neyse çok güzel bir röportaj olmuş kısa olmasına rağmen. Elinize sağlık.
The Animal Kingdom
Administrator
Administrator
The Animal Kingdom

MesajKonu: Geri: CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı   CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2012 4:05 pm

2. Talk Show bir CWE efsanesi ve anarşist bir kişilikle.Siz tahmin edin artık. Smile.

CWE Talkshow - Bölüm 2 - Kemal Coşar Röpörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Her açıdan.Bölüm 1! Jeff Hardy