CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
Damien Sandow bir takım olayları açığa kavuşturacak. B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Damien Sandow bir takım olayları açığa kavuşturacak. B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Damien Sandow bir takım olayları açığa kavuşturacak.

YazarMesaj
The Antidote
Rookie
Rookie
The Antidote

Damien Sandow bir takım olayları açığa kavuşturacak. Empty
MesajKonu: Damien Sandow bir takım olayları açığa kavuşturacak.   Damien Sandow bir takım olayları açığa kavuşturacak. Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2013 6:06 am

Lillian Garcia:Ladies and Gentlemen,Please welcome to Intellectual Savior of Masses,Damien Sandow

Damien Sandow girişte gözüküyor.Ağır adımlarla rampada yürüdükten sonra merdivenleri çıkıp ringe giriyor.Garcia'dan mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor:

-Merhaba yeni dünyanın gelişmemiş insanları.Benim adım entellektüel kurtarıcınız Damien Sandow ve sizi yeni dünyanın gelişmemiş ve zayıf kültüründen korumaya geldim.Bunu ilk ECW arenasındaki ilkel yaşam formlarına öğreteceğim.Aslında sizin kurtarıcınız size insan demekten gerçekten büyük utanç duyuyor.Ve ne var ki sizler sadece itici humanoidlersiniz.Siz herhangi bir lider tarafından kurtarılamazsınız ama bu sizin lanet olası şansınız ki ben sıradan bir lider değilim.Onlardan çok farkım var.Onlara saygımda var çünkü siz humanoidlerin kıçının iyi bir yerlere gelebilmesi için uğraştı ama siz onların kemiklerini sızlatıyorsunuz ve bu hiç güzel bir durum değil.Akıcı bir olay değil ve bu sizin doğallığınız.Siz kıt humanoidlerin anlaması için örnekler vermek gerekiyor.Mesela Adolf Hitler.(Boo!)Kabaca yuhalama sesleri.Sizin beyninizdeki tozlanmış dişlilerin çıkardığı gacırdama sesi.Hitler iyi bir liderdi.Ülkesini korumaya,iyi yerlere getirmeye çalışıyordu ancak siz bunu ırkçılık olarak gördünüz ve sizi kurtarmaya çalışan başka bir lidere saygısızlık ettiniz ve Hitler amacına ulaşamadı.Ya da Napolyon.Para,para,para.Ya da sizin ihtiyacınız olan zeka,zeka,zeka.Para zekadır.Mutluluğu satın alamaz diye uydurduğunuz içler acısı söz sizi gelişimden,yenilikten uzak tutuyor.Varlık mutluluktur.Napolyon ise dediklerime hak veren nadir insanlardı.Ve siz humanoidler Napolyon'u da sizin gibi düşünmüyor diye sefil duruma düşürdünüz.Bu resmen nankörlük.Elit kısım size haklar tanıyor ama siz bunları bir katır gibi tepiyorsunuz.Ancak bu sefer farklı olacak.Sizi sefaleten,karanlıktan,boşluktan kurtarmaya gelen bir öteki lideri,kurtarıcıyı tepemeyeceksiniz.Çünkü ben farklıyım.

Ben John Cena gibi bir yalaka değilim.Ben asiyim ve sizi de öyle yapacağım.Ben devrilmez bir kamyonum ve siz sefaletten,karanlıktan,boşluktan kurtulmak için kamyona binmek zorunda olan humanoidlersiniz.Kamyona binerseniz herşey güzel olacak.ECW bu işe başlamak için güzel bir nokta.Aksi takdirde dediklerimi anlayan elit insanlar çıkmazdı.Aranızda bir kaç akıllı insan olacak.Tüm dünyanın bazı insanlar gibi cahil olması çok absürd ve trajikomik olurdu değil mi?Çıktığım ilk ECW şovunda hakarete uğradım.Sarı saçlı civciv başka bir humanoidin beni elemesine zemin hazırladı ve bu çok sinir bozucu bir durum.Bu trajikomik bir olay çünkü o civciv boş kaldığım anda bana saldırarak kendisine yakışacak onursuzluğu,korkaklığı belli etti ve en büyük kabusunu başına aldı.Kennedy beni duymak zorundasın çünkü sen bu humanoidlerin kurtarılmasını engelliyorsun ve ben önüme çıkan engelleri her zaman aşarım.Bay Kennedy senin yok oluşun bu ECW'den itibaren başladı ve kurtulman imkansız.Benim gibi erkekler kararından dönmez Bay Kennedy.Senin entellektüel kurtarıcının gücünü anlama zamanın geldi ve geçiyor.Bay Kennedy sen onursuz bir adamsın ve elindeki Avrupa kemeri elinde çok uzun durmayacak.Ellerinden kayıp benim omzuma geçecek ve senin benliğine büyük bir darbe indirmiş olacağım.Senin sefaletinin dönüm noktası kemerini kaybedip rezil olduğun nokta olup senin hayatında önemli bir olay olacak.Fırsatın ellerinden kayıp gidecek ve kaybolup gidecek,tarihin yırtık tozlu sayfalarında yerini alıp çok zor hatırlanacaksın Bay Kennedy.Senin yaptığın hata cezanın sadece küçük,hatta zerre kadar bile olmayan bir kısmı.Bu tarihte uygulanan kısasa kısas tan çok beter bir şey ve sen buna çattın ve bu senin için gerçekten çok rezil bir durum.Bay Kennedy YOU'RE WELCOME!

Sandow taunt yapıyor ve gidiyor.

Damien Sandow bir takım olayları açığa kavuşturacak.
1 sayfadaki 1 sayfası