CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
Smackdown vs Raw M.İ.T.B  B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Smackdown vs Raw M.İ.T.B  B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Smackdown vs Raw M.İ.T.B

+5
S.S
¢нαяιѕмαтι¢ єηιgмα
Çankaya
Wolf Knight
The Viper
9 posters
YazarMesaj
The Viper
Onursal
Onursal
The Viper

Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Empty
MesajKonu: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 4:43 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Money İn The Bank PPV si merakla beklenen ve açıkçası bana göre pek iyi geçmeyen çok sayıda ki WWE PPV sinden biri olmayı başardı. Randy Orton vs Christian maçının ar arda tekrarlanması izleyenleri biraz sıkmıştı ama asıl önemli olan Smackdown ve Raw M.İ.T.B sahipleriydi. İlk maç Smackdown M.İ.T.B si oldu. Kane iyi bir performans gerçekleştirdi. Daniel Bryan yerlerde süründü ama çantayı o kazandı. Açık konuşmak gerekirse bir iki defa rakipleriyle beraber merdivende mücadele etti ama sadece o kadar. Geri de kalan süreyi yerde eşek ölüsü gibi yatarak geçirdi. Bana sorarsanız 3 isim Smackdown M.İ.T.B sinde çok iş yaptılar bence onlardan biri almalıydı. Kane,,Cody Rhodes,Sheamus, şimdi bana neden bu üç isim diye soracaksınız. Evet sırayla gidelim.Kane çok iyi başladı ve en büyük hatası ringden aşağıya inmek oldu. Sheamus a yaptığı Extreme Chokeslam de muhteşemdi. Bence Kane bir tane M.İ.T.B daha hak etti. Cody Rhodes görünürde bir fazla bir şey yapmamış gibi gözüküyor ama ne zaman merdivene biri çıksa hemen ayağa kalkar ve rakibine asla izin vermezdi ve rakiplerini bunaltan bir Cody Rhodes izledim. Çok az dayak yediğini gördüm. Hatta şuan hatırlamıyorum bile. Bence Daniel Bryan sarhoşundan daha çok hak etti. Sheamus rakiplerine nefes aldırmadı. Neredeyse herkese Brogue Kick çekti ve Sin Cara ya merdivenin üzerine yaptığı Powerbomb muhteşemdi.(Bazıları High Cross diyor ama alakası yok ! Gidin bir Powerbomb a bakın sonra High Cross a bakın sonra konuşun ! ) Raw M.İ.T.B si Smackdown M.İ.T.B sinden daha heyecanlı geçti diyebiliriz ama Alberto nun kazanması beni şaşırttı. Evet şaşırttı çünkü zaten Royal Rumble kazanmış bir adama M.İ.T.B vermek tam bir saçmalık ! Raw M.İ.T.B sinde de hak eden ama kazanamayan 2 kişi vardı. 1. si R-Truth evet çünkü R-Truth maçın en mücadeleci ismiydi ve maçtan son ana kadar hiç kopmadı. 2. The Miz evet Miz o kadar hırslıydı ki sakatlanmasına rağmen geri dönüp çantayı almaya çalıştı. Bence Raw M.İ.T.B sini ya Miz ya da R-Truth kazanmalıydı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son The Viper tarafından Çarş. Mayıs 02, 2012 7:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Wolf Knight
Legend
Legend
Wolf Knight

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:02 pm

Açıkça söylemek gerekirse RAW Mitb'i Miz'e vermezlerdi ardarda 2 kere MİTB verecek kadar salak olduklarını düşünmüyorum ama Alex maçta iyi iş yapmasada MİTB alabilirdi. Smackdown'da ise Sheamus hak ediyordu fakat Dace turn yapacağı için verilmedi bence senaryoya uymaları gerekliydi Kane üstüste MİTB vermezlerdi fakat Cody hak etmişti ..
Çankaya
Emektar
Çankaya

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:33 pm

Güzel makale eline sağlık. Ben SD'da Sheamus, Raw'da Alex Riley bekliyordum ama ikiside alamadı.
The Viper
Onursal
Onursal
The Viper

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:36 pm

Sağ olun yorumlarınız için. smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:38 pm

Ben Size SD Mitb'ini Daniel kazanıcak demiştim . Bence MİTB Harika oldu . Hele CM Punk Vs Cena maçı .

En son The Awesome One tarafından Paz Tem. 31, 2011 6:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Viper
Onursal
Onursal
The Viper

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:41 pm

The Awesome One demiş ki:
Ben Size SD Mitb'ini Daniel kazanıcak demiştim . Bence MİTB Harika oldu . Hele CM Punk Vs Cena maçı !

Ya tabi şimdi herkesin kendi görüşü ama bana göre Whc almadan önce biraz pişmesi gerekiyordu. Birkaç feud la 1, 2 İ.C kemeri alsaydı ondan sonra Whc peşinde koşsaydı. Şimdi o da Sheamus gibi olursa birden yükseltip çok kötü düşürürlerse bir de ben bir türlü alışamadım bu sarhoş kılıklı ya. Smile Cm Punk vs John Cena maçını izleyemedim ama Punk un kazanması beni mutlu etti.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 6:09 pm

Punk'un Ring'e gelişinde ağladım biraz . Smile
Çankaya
Emektar
Çankaya

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 6:10 pm

Daniel Bryan'ı sevmiyorum. Cins bir yürüyüşü inek gibi gülüşü var. Doğru düzgün Finisher'ı yok. Ben genelde Submission Fnisher kullananları sevmem. Mesela ADR'ninde Finisherı bir Submission ama Daniel Bryan'dan daha güzel. Bu adam WHC olmamalı. :/
¢нαяιѕмαтι¢ єηιgмα
Main Eventer
Main Eventer
¢нαяιѕмαтι¢ єηιgмα

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 6:53 pm

Harika bir makale hazırlamışsın ellerine sağlık.
Wolf Knight
Legend
Legend
Wolf Knight

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 7:00 pm

2 MİTB'De Submission'cılara gitti :/ Ayrıca bana göre WWE Goldberg'in yiğeni diye böyle birşey yapıyor olabilir Goldberg WWE gelmesi için belki 1-2 şart koymuştur yeğenini Main eventer yapın WWE'ye geleyim gibisinden oalbilir ve bu adam boksöt gibi tipini ***eyim.
S.S
Main Eventer
Main Eventer
S.S

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 7:50 pm

Çok iyi bir makale.Ben Raw MİTB'yi Riley'e vermelerini beklerdim.Riley gerçekten çok yetenekli bir güreşçi ve biraz daha push verseler iyi işler yapabilir.Smackdown MİTB'ye gelirsek Daniel Bryan fazla mücadele etmeden kazandı ben Sheamus'un kazanmasını beklerdim.Herkes biliyorki şuan çok kötü bir durumda Sheamus ve acil push verilmesi lazım.
Killing Karma
Banlı Üye
Banlı Üye

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 8:48 pm

Güzel makale, sağ ol. smile
Umut D.
Main Eventer
Main Eventer
Umut D.

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 8:58 pm

Punk'un canı canda Miz'inki patlıcan mı?Miz'ede iki kere versinler nolur sanki Smile .Riley'in kendi çantası var oğlum MITB napsın? Smile .Bryan çok mantıklı çalışmış yat yat yat herkes öldüğünde git kemerini al keyfine bak.Bryan gene döner mi ?Olabilir neden olmasın?Ama onun çantayı hemen kullanacağını hiç sanmıyorum.Alberto afederisinizde çantayı o***** etti Smile .2 kere denedi başaramadı. Smile .Çantayı 2 Face verceklerini düşünmediğim için ADR şaşırmadım.Ama Miz olsaydı mutlu olurdum.Punk zaten laf yok. ♥️
The Awesome One
Main Eventer
Main Eventer
The Awesome One

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 12:15 am

Hit The Switch demiş ki:
Güzel makale eline sağlık. Ben SD'da Sheamus, Raw'da Alex Riley bekliyordum ama ikiside alamadı.

Aynen bende öyle düşünüyordum.
https://www.facebook.com/GALATASARAYLI.MHMMT
RESPECT !
Main Eventer
Main Eventer
RESPECT !

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 12:35 am

Ellerine Sağlık.
¢нαяιѕмαтι¢ єηιgмα
Main Eventer
Main Eventer
¢нαяιѕмαтι¢ єηιgмα

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw M.İ.T.B    Smackdown vs Raw M.İ.T.B  Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 5:32 am

Aslında WWE nin SD MITB Planı Bence şöyle idi SD MITB Yİ SHEAMUS Alacaktı Ama bunu herkez tahmin etti o yüzden hiç tahmin edilmeyen birine verdi mıtb yi

Smackdown vs Raw M.İ.T.B
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Undertaker vs Drew McIntyre SmackDown 19.03.10
» 7 Aralık Smackdown Şovu İle İlgili Ayrıntılar.
» Edge vs. CM Punk (Friday Night Smackdown 22.10.2010)
» Big Show vs. Drew McIntyre (Friday Night Smackdown 21.05.2010)