CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
Galatasaray - Fenerbahçe (2-1) B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Galatasaray - Fenerbahçe (2-1) B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Galatasaray - Fenerbahçe (2-1)

3 posters
YazarMesaj
The Undertaker ~
Co-Admin
Co-Admin
The Undertaker ~

Galatasaray - Fenerbahçe (2-1) Empty
MesajKonu: Galatasaray - Fenerbahçe (2-1)   Galatasaray - Fenerbahçe (2-1) Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2012 4:44 am

Arkadaşlar bildiğiniz gibi GS, FB'yi evinde yendi. Çoğu Fener'in yenilmesi; hakem hataları vs. yüzünden diyor. Ne kadar doğru bilmiyorum. Maçı izlemedim çünkü... Neutral Fener'li olarak GS'yi tebrik ederim. Neyse... Bu derbi hakkında görüşleriniz neler? Paylaşın herkes ile..

(Görüşleri fazla abartıya kaçırmayalım...)
The Viper
Onursal
Onursal
The Viper

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe (2-1)   Galatasaray - Fenerbahçe (2-1) Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2012 7:07 pm

Kim yenilse hakem hatalarına bağlıyor zaten sonucu. Öyleleri yüzünden futboldan soğudum.
Neyse maç hakkında ki düşüncelerim: Ortada bir maç oldu. Ne Fener, ne de Galatasaray çok üstündü. Maç berabere biter diye düşündüm ama Selçuk mükemmel bir gol ile beni yanılttı. Volkanın hatası da büyüktü ama şut un mükemmel olmasının da hakkını yemeyelim. Fener beraberlikte golü bulsaydı, Fener de kazanabilirdi. Çünkü iki takımın da savunmalara dehşet ötesiydi.
The Great One
Rookie
Rookie
The Great One

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe (2-1)   Galatasaray - Fenerbahçe (2-1) Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2012 11:46 pm

Maçta iki takımda kendisi gibi oynadamı hele ki Volkan'da zaman zaman olan ne olursa olsun ben atlamam arkadaş havası vardı. Smile (Volkan bunu çoğu zaman milli takımda yapsada arada Fener'dede oluyor. Smile )

Galatasaray - Fenerbahçe (2-1)
1 sayfadaki 1 sayfası