CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
Goldberg Returns To CWE B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Goldberg Returns To CWE B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Goldberg Returns To CWE

YazarMesaj
The King Of Spear
Rookie
Rookie
The King Of Spear

Goldberg Returns To CWE Empty
MesajKonu: Goldberg Returns To CWE   Goldberg Returns To CWE Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2013 5:14 am

JL: What the? This is... This is Goldberg! The Legend is back!

Goldberg Returns To CWE Imager

JL: Oh My God, he's here! Goldberg is here! I can't believe, he's here!

Goldberg Cheer tufanı eşliğinde ringe doğru ilerliyor.

Merhaba CWE, kimler hazır? ( Sessizlik ) Neye mi? Tabi ki Tüm Zamanların En İyi Güreşçisini izlemeye! ( Cheer ) Buraları özlemişim. ( GOLDBERG! GOLDBERG! GOLDBERG! )

Burada boş duracağımı düşünmediniz diye umuyorum. Buraya gerçek güreşi sizlere bir kez daha izletmeye geldim, şampiyonluklar kazanmaya geldim. Bundan bahsettikten sonra eminim beyinsizin biri çıkacak ringe "Yaşlısın Goldberg bla bla bla" diye mızmızlanacak ben de mızraklayacağım onu, bu da kırılan yerlerini tuta tuta siktir olup gidecek falan filan falan filan...

Şimdiden söylüyorum, sözüm CWE adına güreşen herkese, sonra "Goldberg uyarmadı." demeyin. Kim şampiyonlukta yoluma çıkarsa çıksın, onu zavallı bir böcek gibi ezeceğim! O yüzden yoluma çıkmadan önce iki kere düşünün derim, hatta ikiden fazla ve... götünü yaladığınız orospu çocuğu McMahon bile kurtaramaz sizi elimden! ( Cheer )

Goldberg ringden ayrılıp Backstage'e doğru ilerliyor.

Goldberg Returns To CWE
1 sayfadaki 1 sayfası