CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
Finally He is Back! B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Finally He is Back! B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Finally He is Back!

YazarMesaj
The Rock
Onursal
Onursal
The Rock

Finally He is Back! Empty
MesajKonu: Finally He is Back!   Finally He is Back! Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2013 8:01 am

Kameralar backstageye çevriliyor kamerada Rock var!(cheeeer)

Finally He is Back! 0

"Sakin!Sakin olun çocuklar!The Rock sizin sadece sizin için burada!Artık gitmek yok covboy Johnny Cash The Rock evine döndü!İlk önce size söylemem gereken bir şey var bunun için sabırsızlanıyorum ama beklemelisiniz 7 yıl beklediğiniz gibi bunun içinde çok az beklemelisiniz!Bekleyince Rockın tatlı kalbinin tadına bakıcaksınız!Öncelikle buradaki binlerce ve evlerindeki milyonlarca insana teşekkür etmek istiyorum!Beni buraya kadar taşıdıkları ve herkesi tekmelediğim gibi onunda kıçını tekmelemeye yardım edicekleri için!Ooo evet kimden bahsettiğimi biliyorsunuz...The Most Electrifying Man The Roooock tabikide ondan bahsediyor herkesin korkulu rüyası!Ama şimdi sizin rüyalarını süsleyen bir kadın ve benim çok yakın bir dostum gelicek .Evet benden önce !Ama çok eğleniceksiniz kim olduğunu tahmin edebiliyormusunuz!İşte karşınızdaaa..."

Ekranlar arenaya çevriliyor...

Flo Rida ve Sia geliyor!!

Finally He is Back! Flo-Rida-Good-Feeling-Wild-Ones-Video-Live-Wrestlemania-XXVIII

Finally He is Back! Flo-rida-wrestlemania

Flo Rida müthiş konserini bitiriyor ve Rock bekleniyor...

Cheeeeeeeeeeeerrrrr

Finally He is Back! TNZDY

Statta müthiş bir cheer kopuyor Rock seyircileri selamlıyor ve Flo Ridayla tokalaşıp ringe geçiyor.

Finally He is Back! Tumblr_mg3c4lUB1v1s0i9o7o9_r1_250

(Etrafı süzdükten sonra)Fiiinallly!!!The Rock has come back to CWE!!!OMG şu an bu ringin ortasında bulunmayı ne kadar özlediğimi bilemezsiniz,işte beni ben yapanda bu olsa gerek zaten.İşini sevmek en iyi şekilde yapmak rakiplerinin götünü layiğiyle tekmelemek!The Rockı Rock yapan bunlar işte!(Roocky Roocky)!Cumartesi günü sonunda Rock o sevdiği sahnelere dönüşünü gerçekleştirdi!Undertaker büyük adam çok büyük ama bazı zihinsel sorunları var diye duydum.Aramızda kalsın yatakta büyük bir iktidarsızlığı varmış McCooldan bilgi sağlam ...O yüzdende hıncını ringlerde çıkarmaya çalışıyormuş!Eğer bazı orospu çocukları karışmasaydı o maçı kazanıcaktım!Undertakerı yenicektim ama olmadı,bu olmıyacağı anlamına gelmiyor ama!The Rock Undertakerı istiyor ölü ya da diri fark etmez onu ringinde istiyor tam karşısında!The Rock ringdeyse karşısındaki kim yada ne olduğu umrunda olmaz umrunda olan seyircilere istediklerini vermek ve rakibini yenmektir!The Undertaker sana sesleniyorum bu ciddi bir anons senin için!Umarım karşında kim var biliyorsundur.Çünkü ben karşımda kim var biliyorum pezevenk kılığına girmiş korkak bir tavuk var.Senden korkmuyorum ohh no no no!Senden asla korkmadım ama sen umarım beni tanıyorsundur!I aam The Rock!!The jabroni beating, pie eating, trail blazing, eye brow raising, the best in the present, future and past, and if you dont like me you can kiss the peoples ass!(cheer).Undertaker cevabını aldın ha!Seyircilerin kıçını öpmeye ne dersin tıpkı Kane'i yaladığın gibi !Sizin gay ilişkisi yaşadığınızı herkes biliyor!Eğer dediklerimi beğenmeyen hoşlanmayan varsa onlarda toplarımı yalayabilirler!The Rockın dondurmasını yalamayı kim ister!!Tabikide Vince McMahon!Ama o artık yok o kovuldu!Burada adalet var Rockda bunun öncüsü buranın yüzü I am the most electrifying man in alll entertaintmants!!Kuru kuru konuşacağımımı sandınız çok yanıldınız size bir sürprizim var!

Finally He is Back! Rockertakeraj3

"Benim adım Undertaker!!!!O kadar yaşlıyımki sıçamıyorum!Gece 10 kere çişe kalkıyorum ve 5 kere altıma yapıyorum!Ama hala güreşiyorum çünkü karım var ona bakmam lazım yoksa bana vermiyor ve beni sürekli yargılıyor çünkü benimki çok küçük!Bende sinirimi güreşerek çıkarıyorum!The Rock'a gelince o bir aptal kimle uğraştığını bilmiyor onu FartStone ile öldüreceğim !Fuck Slam ile geberteceğim işi bitti onun bu kadar konuşabiliyorum çünkü kakam geldi görüşürüz!!"

Finally He is Back! Rock

"Undertaker yenilgiyi şimdiden kabullenmiş gibi!Bugün kış gecesi ama hava gayet iyi gibi!Bu güzel gecede size güzel bir müzik eşliğinde veda etmek istiyorum ama biraz beklemelisiniz çünkü Rockın söylemek istediği bi kaç söz daha var!The Undertaker bundan sonra seninle çok görüşeceğiz eski dostum savaşa hazır ol eskiden çok güçlüydün şimdide öylesindir belki ama Rock karşısında tam gücünde olmalısın yoksa elimden yine böyle kolay kurtulamazsın!Bootssss To Assess!!Kıçına atacağım tekmelere hazır olmalısın Taker!Biliyormusun müziğe gerek yok her şey açık bir dahaki geldiğimde ona hazır olun IIFFF YOU SMEELLL LALALALALALAAAAAA WHAT THE ROCKKK IS COOKINN!!

http://forum.forum.cwerpg.com

Finally He is Back!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I AM BACK !