CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
Jeff Hardy return B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Jeff Hardy return B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jeff Hardy return

YazarMesaj
lego
Rookie
Rookie
lego

Jeff Hardy return Empty
MesajKonu: Jeff Hardy return   Jeff Hardy return Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2013 2:45 am

OMG! Jeff Hardy eski Cwe theme songuyla ringe geliyor! Bu müziği dirt sheet döneminde kullanıyordu Hardy!

Jeff Hardy return B-434377-sar%C4%B1_sa%C3%A7l%C4%B1_jeff_hardy

Beni beklemiyordunuz değil mi? Batistanın piçleri! Hahahaha Jeff Hardy bitti sanıyordunuz değil mi? Hardy bitmiş. O artık güreşmiyor, güreşemiyor değil mi? Artık yeteneğini kaybetti, promo kesemiyor, maça çıkamıyor. Jeff Hardy artık güreşle uzaktan yakından ilgilenmiyor değil mi? En yakın arkadaşı Batista sayesinde bu sektörde yer buluyordu artık işi bitti öyle değil mi? Hahaha. Çok yanlışsınız. Doğru, tüm şevkim bitmişti, artık kendime bu piyasada yer bulamıyordum, bulmak istemiyordum. Dave ile aptal bir sebepten kavga ettim ve yaptığım işten tam anlamıyla soğudum, daha sonra hatamı anladım ancak Dave... Ah eski dostum. Senden nefret ediyorum, gebermeni istiyorum. Ama bu iş öyle basit olmaz, bunu da çok iyi ibliyorum. Geçen yıl veya önceki yıl olsaydı, benimle ringe çık ve yüzleşelim derdim. Ama hayır, bunu istemiyorum. Ben kemer istiyorum, hak ettiğim tüm kemerleri toplayıp senin gözünün içine sokmak istiyorum, sana nispet yapmak istiyorum. Küçük dostuma merhaba demeni istiyorum. Senden nefret ediyorum. Yaptığın tüm davranışlardan nefret ediyorum. Amına koduğumun cenabeti. Gel ve benimle mikrofon konusunda yüzleş, tabi korkmuyorsan? Ne dersin ha buna var mısın? Tüm yeteneğini kaybetmiş Hardyle boy ölçüşebileceğini mi sanıyorsun? Öyleyse gel, çünkü seni görmek için sabırsızlanıyorum. Ve sizler! Sadece Batistayla sorunum olmadığını biliyorsunuz. GM'lerin kıçını yalayan aptallar, sizlerden de nefret ediyorum! Yalakalar! Parazitler! Hepinizden nefret ediyorum! Artık insanların yüzüne gülümseyen, dış görüntüsü Jokerden farksız Jeff yok. Artık Joker dışımda değil ruhumda, ve onun tüm kötülüklerini, hırsını üstünüze kusacağım! Aptallar, kafanıza garnitür kavanozu boşaltmak istiyorum. Hepinizin işini bitirmek istiyorum, sizinle kapışmak istiyorum. Sizi mahfetmek istiyorum! Hadi gelin, Batista, onun yalakaları, hepiniz gelin. Aptal parazitler, siz de beni boolamaya devam edin. Çünkü sikimde değilsiniz. Hadi gelin, ve yüzleşelim. Bakalım Jeffrey Nero Hardy yeteneğinden bir şey kaybetmiş mi?

Jeff Hardy return
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mark Henry Return
» Adımı Jeff Hardy yapın.
» Jeff Hardy Tna Makale 2010 - ....
» Her açıdan.Bölüm 1! Jeff Hardy