CWE RPG 21 Şubat 2010'dan Beri..!
Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor B-261910

Child Wrestling Entertainment

cwerpg.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CWE RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor

2 posters
YazarMesaj
Wade Barrett
Rookie
Rookie
Wade Barrett

Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor Empty
MesajKonu: Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor   Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2013 3:17 am

Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor Wadebarrett

Wade Barrett tauntunu yaparak ringe doğru gelir. Cheer yağmuru vardır. Eline aldığı mikrofon ile konuşmaya başlar:

-Evet bugün bir maç oldu ve o maçı kaybettim ama nasıl kaybettim diye sorarsanız şansım yoktu da kaybettim. CWE kemeri için müthiş bir fırsat yakalamıştım ancak değerlendiremedim. Şimdi bakınca o kart Batista bugün kazanmasıyla ilgili büyük övünç duyuyordur duysun duymalı da kendi torun sevecek yaşa gelmiş ama o ne yapıyor şovun başında ahmakça bir ego ile kemeri almış omzunda geliyor. Hiç düşünmüyor karşısına gelebilecek yetenekli isimler tarafından kafası koparılmış bir yılan misali sürüneceği ancak sonradan maç sırasında anladı Fall Count Anywhere maçında yediği dayaktan sonra anlamış olmalı. İlk maçı o lanet olasıca baskın yüzünden kaybettiğimi söyleyebilirim sadece son maçımda şansım yağver gitmedi. O ahmak Batista`nın sevincini görünce de sizlerde zaten ona karşı hissettiğiniz kin,nefret arttı öyle değil mi?[Cheer gelir] Sizler gerçek güreş izleyicisisiniz kimin yetenekli kimin güreşçi gibi görünen bir çapulcu olduğunu anlayabiliyorsunuz. Sizler önünde söz veriyorum ki o kart Batista`nın sonunu getireceğim ve kemeri omzuma alacağım o ise gidip tatlı torunlarına hikaye okumakla meşgul olacak. Batista kendisinin tecrübeli biri olduğunu benim ise çömez biri olduğumu söyleyebilir ancak onun güreş yeteneklerini(!) sergilediği yıllar eskide 9-10 yıl evvelde kaldı. Artık zaman Batista`nın değil genç ve yetenekli güreşçilerin zamanı artık zaman Wade Barrett`ın zamanı.(Cheer gelir) Benim üstün yeteneklerimin çeyreği dahi o kart Batista`nın yaşlı,buruşuk kıçını tekmelemeye elverişli. Ben sizler için buradayım sizler ise benim güreş yeteneklerimi izlemek için buradasınız o kazandığınız paraları buraya harcayarak Batista ve onun gibileri değil benim gibileri izlemek için geliyorsunuz ama bazı düşüncesiz beyinleri parazit yuvasına dönmüş kişilikler bunu anlamıyor ve burada saçma sapan konuşmalar yapıyor ve burayı meşgul ediyor hem de bu şirketin en değerli kemerini işgal etmiş oluyor. Ben Büyük Britanya`dan gelen biri olarak ben burada güzel ülkemi temsil ediyorum oradan fazla iyi güreşçi çıkmayabilir ama ben oradan çıkmış en iyi güreşçilerden biriyim. Ve ayrıca Britanya`dan çıkan tüm güreşçiler belirli bir yere geliyor üstün başarılar kazanıyor bende o nesli devam ettireceğim ve yakında siz değerli hayranlarımla birlikte bu zaferin tadını çıkaracağım ülkemin göğüsünü kabartacağım bizim ülkemizde verilen sözler mutlaka yerine gelir işte bu nedenle içinizi ferah tutun. Bu olaylar meydana geldikten sonra o şuan ki Batista evinde ki televizyonundan beni hüsran içinde izleyecek. Bugün maç sonunda dediğim gibi bu iş bitmedi Batista.[Cheer gelir.]
The Animal Kingdom
Administrator
Administrator
The Animal Kingdom

MesajKonu: Geri: Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor   Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2013 3:50 am

Müthiş bir boo yükseliyor arenadan.Batista girişte görünüyor.

Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor 13665244

Batista : - Bakalım burada kimler varmış.Küçük Britanyalı Wade Barrett.Sanırım emziğini düşürdün evlat.Showda ne olduğunu gördüğümü sanıyorum.Steel Cage maçında bana 5 dakikadan fazla dayanabilen ilk kişisin.Bravo. *Alay edercesine alkışlar.* Ülkenden burada bahsetmen hiç hoş değil çünkü kraliçeniz Elizabeth'in kirli kıçını yalayan devlet ve kraldan çok kralcı kişiklikler sayesinde ne olduğunu anladığımızı sanıyorum.Burada toplanıp para veren yağ çuvallarının da anladığını umuyorum.Ben ne diyorum,burası siyaset alanı değil ve siyaset için yeterli zeka düzeyinde varlık yok.Karşıma gelebilecek yetenekli isimler mi,hah! Senin yaşın kadar ana kemer kazandım evlat.CWE'dan önce de vardım.'

( king )Sana ufak bir hikaye anlatmak istiyorum . Hepiniz profesör ve çocuğu bilirsiniz.Öyle mi ? Pekala,anlatıyorum.Şampiyonuna fıkra anlattıran bir seyirci...Yerlerine birer çuval koysaydık daha iyi olurdu.Bir profesör sınıfındaki bir çocuğa çok gıcık olmuştur,çünkü onu herkesin önünde şu sözlerle rezil etmiştir.Profesör kürsüde : '' Bir torbada para veya akıl var,hangisini alırsınız '' diye sorduğunda,öndeki çocuk zıpkın gibi elini havaya kaldırır ve cevaplar ''Ben parayı alırdım.'' diye. Profesör alay edercesine '' Ben aklı alırdım.'' diyince çocuk da lafı yapıştırmış ''Doğru , herkes kendisinde ne eksikse onu alır.''

Şu anda Barrett,önünde iki yol var.Birincisi,güneşlere,kırlara açılan yol.İkincisi dikenli ve engebeli yol,önüne çıkabilecek her pisliğin olduğu ve sonunda rüyalarında görmek istemeyeceğin biri olan,yani benim olduğum bir yol var.Bence yolunu iyi seç evlat.CWE Championship'i istiyorsan,onu almalısın.Ve bunu gerçekten istiyorsan,benim kurallarımla oyunu oynarız.Haftaya seçeceğim 3 süperstarla bir Gauntlet Match'e çıkarsın.Cevabını bekliyorum sert çocuk.
Wade Barrett
Rookie
Rookie
Wade Barrett

MesajKonu: Geri: Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor   Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2013 4:25 am

-Bla bla bla Batista çok saçma ve sıkıcı konuştun. Saçma sapan sözler sarf ettin bunun farkında mısın? Tabii ki hayır çünkü beynin de vücudun kadar eskimiş aptal olmuşsun. Beyin hücrelerin can çekişiyor. Neyse sen benim bu ringde siyaset yaptığımı mı düşünüyorsun. O ne saçma bir düşünce hatta buna düşünce değil başka bir şey derler. Ben burada siyaset değil ülkemi övüyorum. Ve senin saygı duyman gereken ve istese senin donuna kadar alabilecek olan Elizabeth hakkında ki düşüncelerin çok ahmakça dostum. Kraliçe Elizabeth ve prensler bizim ülkemizin gururu. Senin vatandaşı olduğun ve birer pislik haline dönmüş ülke parçasının gururu ne peki senin gibi ahmaklar ve sokaklarda yaşayan basketbol ve rap söylemeye çalışan sefiller. İşte ikimizin farkı bu dostum. Benim ve senin arandaki tek fark bu değil bir diğer fark ise benim arkamda bu CWE seyircileri var Wade Barrett fanları ve Birleşik Krallık var.(Cheer gelir) Senin arkada ise hiç bir şey yok ki koskoca boolar dışında. Hey seni orman kaçkını Batista bir konuya daha değineceğim şu son cümlen sen kendini ne zannediyorsun da kendin ile yüzleşmem için araya engeller koyuyorsun. İşte o kadar korkaksın ve aptalsın ki benim o senin tutulmuş omzundaki kemeri almamı engelliyorsun ortaya saçma sapan engeller koyuyorsun. Aptal olmanın sebebi ise kendini bir şey sanman bu şirkette ki kararları Heyman verebilir senin saçma bir Gauntlet Match teklifin değil. Eğer benim ile yüzleşmek ve kemerini korumak istiyorsan benimle direk maça çıkmalısın hemde en yakın vakitte zaten seninle maça çıkmak için bir hakkım daha var bu rövanş maçında hem seni pataklayıp torunlarının yanına göndereceğim hem de bugün üzülen hayranlarımın yüzünü güldüreceğim. Ha rövanş maçına çıkmak istiyor musun benimle Batista eğer çıkmazsan birer korkak olduğunu ispatlamış olacaksın.
The Animal Kingdom
Administrator
Administrator
The Animal Kingdom

MesajKonu: Geri: Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor   Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2013 4:58 am

Batista mikrofonu yere atıyor ve Barrett'ın üstüne yürürken yeleğini çıkarıp atıyor.Bir anda yüz yüze geliyorlar ve Spinebuster geliyor ! Boo eşliğinde ringi terkediyor Batista.

Wade Barrett CWE Championship Hakkında Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Bragging Rights 2010 | Randy Orton vs Wade Barrett Promo
» CWE Heavyweight Championship
» CWE Internet Championship
» CWE Tag Team Championship
» CWE Hardcore Championship